НАСТАВЉЕНИ РАДОВИ НА РЕНОВИРАЊУ ШКОЛЕ И ТОКОМ ЗИМСКОГ РАСПУСТА

Током зимског распуста настављени су радови у нашој школи. Искористили смо време када ученици нису на настави па смо реновирали плафоне ходника који су били у лошем и небезбедном стању и уградили смо ново осветљење лед панелима. Слично осветљење биће у наредних месец дана постављено и у све учионице, канцеларије и фискултурну салу. Такође је педагогица школе добила своју канцеларију која ће јој омогућити да функционалније и садржајније обавља задатке и саветодавни рад са ученицима.

У наредном периоду, највероватније током летњег распуста, наставићемо са радовима. Предвиђено је да се реновирају ученички тоалети и пријемни хол. Планирамо да урадимо и остале неопходне ствари, али ће динамика тих радова бити одређена расположивим средствима.