ОДРЖАН НОВОГОДИШЊИ БАЗАР У ВРДНИКУ

24. децембра 2021. године, одржан је новогодишњи базар на пијаци у Врднику где су ученици наше школе, заједно са својим наставницима и учитељима представили ручно прављене украсе, честитке, икебане и друге новогодишње орнаменте које смо вредно припремали на радионицима.

Viber Image 2021 12 24 10 48 33 530
Слика1

Циљ овог базара био је прикупљање средстава које ћемо искористити за унапређење услова за боравак наших ученика.

Захваљујући Вама, који сте нас посетили тога дана, прикупили смо износ од 42 780 динара. У наредном периоду обавестићемо Вас у које сврхе смо употребили новац.

Овом приликом желимо да се захвалимо и нашој суграђанки Сузани Ракић која нам је донирала украсе из њене радионице!

Наши ученици и њихови наставници Вам се захваљују на великом одзиву и хуманом гесту!