ШКОЛСКА СЛАВА СВЕТИ САВА

502427 Sveti Sava Share

S. Sava Viktoria Jovanović 8. 1

Драги ученици, родитељи и колеге, честитамо Вам школску славу! Уживајте у кратком програму који смо овим поводом припремили. На многаја љета!

УВОДНА РЕЧ

На основу препоруке Кризног штаба иришке општине, Актив директора је донео одлуку да се Савиндан прослави на начин примерен епидемиолошкој ситуацији у нашој општини. Због тога ове године неће бити окупљања и приредбе у школи. Овим путем желим да свим ученицима, њиховим родитељима и радницима школе честитам школску славу уз наду да ћемо следећу дочекати како доличи и приличи завештању Светог Саве. Желим свима добро здравље, пуно успеха и радости у животу и раду. Срећан Савиндан!

ДИРЕКТОР ШКОЛЕ САША МАТЕШИЋ

награђени 1

награђени ученици

И ове године организован је ликовни конкурс. Поред тога, организовали смо и такмичење у лепом рецитовању. Најуспешнији ученици су добили и пригодне награде, а у наставку можете погледати њихове радове и рецитације. Уживајте!

ЛИКОВНИ РАДОВИ

Послушајте и наше сјајне рецитаторе

Крањц Исидора 2-1

Софија Ловрић 2-1

Лена Симић 2-1

Дуња Обрадов 3-1

Стеван Милетић

Јован Димковић 3-1

Наталија Шавија 4-1

За крај, позивамо Вас да одвојите време и погледате драматизацију текста о Светом Сави коју су за Вас спремили ученици четвртог разреда.