Акција прикупљања старе хартије, електричног и електронског отпада

Unnamed

Поштовани ученици и родитељи,

Покренули смо акцију прикупљања старе хартије и електронског и електричног отпада (ЕЕ отпад) како би добијена средства од откупа била употребљена за опремање школе.

Стога Вас молимо да, у оквиру својих могућности, донесете у школу стари папир и/или ЕЕ отпад (рачунари, телевизори, монитори, тастатуре, мобилни телефони, пегле, ситни кухињски апарати, усисивачи, шпорети, фрижидери … који нису више у употреби).

Акција траје сваког радног дана до 9.10.2020. године у времену од  7,00 – 14,00 часова.

Уколико имате проблем за довозом старе хартије или ЕЕ отпада, молим Вас да контактрате одељенске старешине како бисмо обезбедили адекватан превоз.

Поред тога што ћете учествовањем у овој акцији  постати део једне велике и одговорне групе људи која свакодневно прави значајне промене у свету подизањем свести о неопходности рециклирања отпадних материјала, помоћи ћете и школи да обезбеди неопходна материјална средства.

О количини и начину употребе прикупљених средстава бићете обавештени по завршетку акције путем школског сајта https://skolavrdnik.edu.rs/

директор школе

Саша Матешић